باربری در ونک ، اتوبار در ونک

باربری در محدوده ونک ، باربری در شمال تهران ، باربری ونک، اتوبار ونک

ایمنی زمان اسباب کشی

احتیاط و مراقبت های قبل و زمان اسباب کشی بسیار حائز اهمیت می باشد چرا که از رویدادهای ناگوار جلوگیری کرده ایم و سلامت خود ، اطرافیان و اثاثیه مان را تضمین کرده ایم  ایمنی زمان اسباب کشی
زمان اسباب کشی فرا رسیده و باید تدابیر لازم را اندیشید . از مهم ترین تدابیر حفظ ایمنی و سلامت می باشد و بعد جابجایی اسباب و اثاثیه .
نکاتی ضروری برای حفظ ایمنی زمان اسباب کشی :
مهم ترین اعضا که در زمان اسباب کشی برای حفظ سلامت شان عدم حضورشان ضروری می باشد ، کودکان زیر هفت سال می باشند . ترجیحا کودکان را در چند روز اوج کار حمل و نقل به منزل یکی از آشنایان مطمئن مانند پدر و مادرتان بگذارید و با آسودگی به کارهایتان بپردازید.
بسته بندی اثاثیه با حفظ ایمنی از جمله کارهای مهم می باشد ، اثاثیه چینی ، شکننده و برنده را در کارتن های مجزا و با پوشش مطمئن بسته بندی کنید و حتما روی کارتن شکستنی و برنده بودن آن را ذکر کنید .
حمل و جابجایی اسباب بد بار ، سنگین و بزرگ کار افراد عادی نیست ، حمل این گونه اثاثیه آسیب های جدی به اعضای مهم بدن وارد می کند که البته درمان و بهبود آن نیاز به زمان طولانی و صرف هزینه و رفت آمد بسیار برای درمان دارد ، پس بهتر است کار را به کاردان بسپارید و خودتان را از هرگونه آسیب دیدگی رها کنید .
کارگران خبره ، توانمند و با تجربه شرکت باربری معتبر شما را بی نیاز حمل اثاثیه می کنند . حتی برای جابجایی در منزل جدید از کارگران باربری کمک بگیرید .
تاریخ ارسال: شنبه 25 آذر 1396 ساعت 14:09 | چاپ مطلب